Kooli kodukord PDF Trüki E-mail

Meie koolis on kaks semestri — sügisene ja kevadine.

Sügisene semestr kestab 1. septembrist kuni 22. detsembrini ning sisaldab 16 õppenädalaid. Õppetöö toimub vastavalt kursuste tunniplaanile.


Kevadine semestr kestab 07. jaanuarist kuni 31. maini ning sisaldab 21 õppenädalaid. Õppetöö toimib vastavalt kursuste tunniplaanile.


Ärgipäevadel kursusi korraldatakse päeva teisel poolel, kuid on võimalik ka moodustada hommikugrupi. Nädalavahetusel on tunnid päeval alates kella 10-st.

Kursustele on kohustuslik eelregistreerimine — e-posti E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud või weebilehe kaudu. Registreerimisel teile esitatakse arve, maksmine on panga kaudu või sularahas.

Samuti on võimalik maksta osadena. Lisa informatsiooni küsige kooli direktorilt.

Kui mingil põhjusel teil ei ole võimalik juba registreeritud kursusest osa võtta, tuleb Teil Kooli sellest teavitada kahe esimest nädala jooksul. Kui kursus on juba alanud, on õppetasu võimalik tagasi taotleda ulatuse 80% kogu maksumusest. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata.